LG 27BN55UP-B 27" - 3840x2160 IPS 60Hz
Leasa ditt köp
27BN55UP-B.AEU
Teknisk specifikation:
- Skärmstorlek 27″
- Upplösning 3840×2160 (4K UHD)
- Paneltyp IPS
- Uppdateringsfrekvens 60 Hz
- Responstid 5 ms
- Färgrymd 99 % sRGB
- Anslutningar 2× HDMI, 1× DisplayPort
- Ergonomi Höjdjustering, tilt
- VESA-fäste 100×100 mm