Philips 24E1N1100A 24" - 1920x1080 - IPS - 100Hz
Betalningsmetoder
  • Visa
  • Mastercard
  • American Express
  • Klarna
  • Apple Pay
  • Swish
Teknisk specifikation:
Skärmstorlek: 23,8 tum
Upplösning: 1920 x 1080 pixlar (Full HD)
Paneltyp: IPS
Ljusstyrka: 250 cd/m²
Kontrastförhållande: 1300:1
Responstid: 1 ms (MPRT)
Uppdateringsfrekvens: 100 Hz
Dimensioner med stativ (B x H x D): 542 x 316 x 45 mm