Samsung S24D300GAU 24" - 1920x1080 - TN -100Hz
Betalningsmetoder
  • Visa
  • Mastercard
  • American Express
  • Klarna
  • Apple Pay
  • Swish
Teknisk specifikation:
Skärmstorlek: 24 tum
Upplösning: 1920 x 1080 pixlar (Full HD)
Paneltyp: TN
Ljusstyrka: 250 cd/m²
Kontrastförhållande: 1000:1 (statisk)
Anslutningar: HDMI, VGA (D-Sub)
Responstid: 2 ms
Uppdateringsfrekvens: 60 Hz
Betraktningsvinklar: 170° horisontellt, 160° vertikalt
Dimensioner med stativ (B x H x D): 540,7 x 428,5 x 175,1 mm
Vikt med stativ: 2,4 kg
Väggmontering: 100 x 100 mm VESA-kompatibel