Samsung ViewFinity S34C652V 34" - Böjd Ultrawide 3440x1440 VA 100Hz
Betalningsmetoder
  • Visa
  • Mastercard
  • American Express
  • Klarna
  • Apple Pay
  • Swish
Leasa ditt köp
Teknisk specifikation:
  • Panelstorlek: 34″ VA, 21:9
  • Upplösning: 3440 × 1440 (UWQHD)
  • Kurvning: 1000R
  • Ljusstyrka: 350 cd/m²
  • Kontrastförhållande: 3000:1 (statisk)
  • Responstid: 5 ms
  • Anslutningar: HDMI, DisplayPort, USB-C med 90W laddning + USB-hub